پارک سگ شیشه ای قفس شیشه ای

سگ ها موجودات بامزه و شیرینی هستن، که نیاز به توجه و مراقبت دارند. سگ ها حیوانات بازیگوشی هستن که اگر به درستی تربیت نشوند کنترل آن ها دشوار میشود.
یکی از توصیه های روانشناسان حیوانات برای تربیت و کنترل این حیوانات استفاده از پارک یا قفس میباشد. از انواع مدل پارک سگ ، میتوان به پارک سگ شیشه ای اشاره کرد.
این نکته را باید توجه داشته باشید برای طولانی مدت سگ ها را در این پارک ها نگهداری نکنید.

انواع پارک سگ

پارک سگ ها در انواع گوناگونی ساخته میشود. میتواند قفسه ای از جنس استیل ، پارچه ای و شیشه ای باشد. شما باید پارک سگ خود را به گونه ای انتخاب کنید که سگ تان در آن احساس راحتی بکند. پارک های از جنس میله ، برای سگ ها نمیتوانند حس خوشایند ایجاد کنند زیرا دید آن ها را محدود میکند و ارتباط بصری لازم را نمیتواند فراهم کند.
شاید در اوایل استفاده از پارک شیشه برای سگ ها باعث برخورد آن ها به شیشه می شود. اما نگران نباشید شما میتوانید پس از آموزش های لازم آن ها را به ماندن در آن مکان عادت دهید.

انواع-پارک-سگ-شیشه-ای

درب پارک سگ شیشه ای

این باید در نظر داشته باشید که وجود درب برای پارک لازم و ضروری میباشد. چون در ابتدا باید توله سگ خود را به ماندن در این مکان عادت دهید. نباید از همان ابتدا آن ها را در این پارک ها زندانی کنید شما باید بعد از قرار دادن سگ خود در این محوطه درب آن را باز نگه دارید تا توله سگ در همان ابتدا احساس اضطراب نکند. شما میتوانید با قرار دادن وسایل بازی در آن سگ ها را به ماندن در آن فضا عادت دهید. درب پارک سگ را میتوان در دو نوع ریلی و لولایی اجرا کرد.

پارک سگ شیشه ای با شیشه سکوریت

شاید این برای شما نگران کننده باشد که قفس شیشه ای برای سگ ها خطرناک باشد. این را باید بدانید که شیشه ها در انواع مختلف خام ، سکوریت و لمینیت میباشد.
مسلما استفاد از شیشه خام در این پارک ها خطرناک میباشد. زیرا در صورت شکستن به تکه های برنده تبدیل میشود. بدیهی است برای این پارک ها باید از شیشه سکوریت استفاده میشود. شیشه سکوریت همان شیشه ی خام است که طی فرایندی در کارخانه ی شیشه سکوریت ، پخته میشود.

این نوع شیشه ها ۵ برابر نسبت به شیشه های خام مقاوم تر است . این نوع شیشه ها در صورت شکستن به خورده های ریزی که برنده نیست تبدیل میگردد . این اطمینان را باید داشته باشید که  این نوع شیشه ها هیچ گونه خطری برای سگ ها ایجاد نمیکند.خیلی از مشتریان ما تصور میکنند که این پارک های سگ شیشه ای از قبل آماده هستند و میتواند بعد از خرید آن را دریافت کنند.
این نکته را ما به شما مشتریان عزیز یاد آور میشیم که شیشه سکوریت پس از تولید قابلیت برش کاری ندارند.

 

مزیت های استفاده از پارک سگ شیشه ای

پارک ها یکی از بهترین موارد برای نگهداری سگ ها و گربه ها میباشد. شما میتوانید برای انجام کار های خود به بیرون از منزل بروید و سگ خود را همراه با وسایلش درون محوطه نگه دارید. اما به یاد داشته باشید سگ ها درون این محوطه برای ساعت های طولانی نگهداری نکنید. در ادامه چندتا از مزیت های مهم استفاده از پارک سگ شیشه ای را ذکر میکنیم.

  • وقتی شما به کار های شخصی خود مشغول هستید ، سگ تان به راحتی میتواند از درون قفس شما را مشاهده کند.
  • تمیز کردن درب و شیشه های آسان است.
  • به راحتی قابلیت جمع شدن و جابه جا شدن را دارد.
  • کنترل و تربیت حیوانات را آسان میکند.
  • ایجاد فضای امن برای نگه داری حیوان
  •  قابلیت جابه جایی به حیاط
  • تنوع در رنگ شیشه (برنز ، شفاف و …)

معایب پارک سگ شیشه ای

پارک شیشه ای نسبت به دیگر مدل های چوبی ، فلزی و پارچه ای گرانتر میباشد.این پارک ها برای سگ ها با چثه بزرگ مناسب نیستند.

سفارش پارک سگ شیشه ای

شرکت درسان جام با داشتن کارخانه شیشه سکوریت و همچنین داشتن کادر مجرب جهت اجرای پروژه های شیشه سکوریت همواره گامی مهم در جهت اجرای پروژه های از قبیل شیشه بالکن ، شیشه جان پناه ، شیشه مغازه ، درب اتوماتیک پرداخته است. بر اساس ابعاد و اندازه سگ شما ارتفاع این قفس شیشه ای محاسبه میگردد. این قفس ها برای سگ هایی با چثه کوچکتر مناسب میباشد. باید این را در نظر داشته باشید که ارتفاع این قفس ها دو یا سه برابر ارتفاع سگ می باشد. در صورت سفارش پارک شیشه ای شما میتوانید با فرستادن طرح پیشنهادی خود و همچنین نوع ابعاد و اندازه پیشنهادی خود برای کارشناسان درسان جام ، پارک شیشه ای خود در طی ۵ روز کاری دریافت کنید.

 

سفارش-پارک-سگ-شیشه-ای

مقالات بیشتر

 

 

قیمت پارک سگ شیشه ای

از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارک سگ ها میتوان به ابعاد شیشه سکوریت و یراق آلات مصرفی آن اشاره کرد. با توجه به نوسانات روز، قیمت این پارک ها ثابت نیست. شما میتوانید برای دریافت قیمت این پارک ها ، ابعاد و اندازه درخواستی خود را به کارشناسان ما اعلام کنید، تا در کمترین زمان ممکن از قیمت آن اطلاع پیدا کنید.

 

چرا درسان جام را برای اجرای پروژه انتخاب کنید؟

درسان جام با بیش از ۲۰ سال سابقه مفید در اجرا و تولید پروژه های شیشه ای از جمله پارک سگ شیشه ای فعال می باشد.

این شرکت آماده آرائه مشاوره رایگان و اجرای پروژه های شما می باشد.

نحوه ثبت سفارش چگونه است؟

شما می توانید با شماره های شرکت درسان جام (۴۴۵۶۰۹۲۵ - ۴۴۵۶۰۷۶۴ - ۴۴۵۶۱۱۸۴) تماس حاصل فرمایید

تا کارشناسان ما شما را تا انتهای اجرای پروژه شما را همراهی کنند.

آیا پارک سگ شیشه ای خطرناک نیست؟

خیر. زیرا شیشه مورد استفاده در این پارک ها از شیشه سکوریت درجه یک می باشد و در برابر ضربه مقاوم هست. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

درسان جام انتشار :1400/03/30 بروزرسانی : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ 3947

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )