شیشه برنز شیشه برنز سکوریت

شیشه یکی از عناصر پر مصرف در صنعت ساختمان محسوب می شود . شیشه ها به دلیل خاصیت شفاف بودن و امکان ساخت آن در طرح ها و اشکال متفاوت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. امروزه در طراحی دکوراسیون ساختمان هرچه متراژ و ابعاد شیشه های مصرفی بیشتر باشد، نشان دهنده ی لوکس و شیک بودن منزل می باشد. شیشه برنز سبکی مدرنیته می باشد. شیشه برنز خام را میتوان طی فرایندی به یک شیشه ی ایمن تبدیل کرد.
نام شیشه ی برنزی که قدرت آن در برابر شکست افزایش یافته است ، شیشه برنز سکوریت گفته میشود.  در ادامه شما را با کاربرد ، انواع ، قیمت شیشه برنز آشنا می کنیم.

تولید شیشه برنز

شیشه برنز ، به شیشه ای به رنگ قهوه ای روشن گفته می شود. در فرایند تولید این نوع رنگ موادی نظیر کبالت و سلنیوم به مواد تشکیل دهنده شیشه اضافه می شود. این رنگ جلوی تابش خیره کننده خورشید را به داخل ساختمان میگیرد. این شیشه مانع از ورود اشعه ی مضر نور خورشید به داخل ساختمان می شود. عبور نور از این شیشه ، اجناس درون منزل را از اشعه مضر خورشید ایمن نگه میدارد.

انواع شیشه های برنز

شیشه برنز براساس نوع مصرف و مقاومت و ضخامت دارای انواع گوناگون می باشد که انواع آن در ادامه نام برده ایم. این شیشه ها دارای مات و شفاف می باشد . شیشه برنز را به صورت شیشه سندبلاست ، چاپدار، لاکوبل ،  کریستال برنزی ، شیشه سکوریت و لمینیت برنز و فلوت برنزی است.

این شیشه در ضخامت های ۴،۶،۸،۱۰،۱۲،۱۴،۱۶ میل موجود میباشد.

شیشه سکوریت برنز

شیشه سکوریت برنز ، همان شیشه خام برنز می باشد که طی فرایندی در کوره تا دمای حدود ۷۰۰ درجه سانتی گراد پخته میشود. این شیشه برای درب ها ، دودبند ها ، کف های شیشه ای بسیار مناسب میباشد. شیشه سکوریت نسبت به شیشه ی خام ۴ برابر مقاوم تر میباشد. این شیشه های سکوریت در صورت شکستن به تکه های ریزی تبدیل میشود و هیچگونه خطری را ایجاد نمیکنند. شرکت درسان جام با دارا بودن کارخانه شیشه سکوریت همواره مرغوب ترین و استاندارد ترین شیشه سکوریت را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد.

کاربرد شیشه برنز

این شیشه ها به دلیل رنگ خاص و شیکی که دارند برای انواع مصارف ساختمانی استفاده میشود.

شیشه رومیزی

استفاده از این شیشه ها برای روی میزی بسیار متداول است. معمولا برای شیشه ای های رو میز از شیشه سکوریت درجه یک  با ضخامت ۱۰ میل استفاده می شود. بر اساس سلیقه و بودجه مشتری در ضخامت ۸ میل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای شیشه های رومیزی با رنگ برنز، معمولا از پایه های چوبی و یا پایه استیل نقره ای ساخته می شود. اشکال متداول برای این نوع شیشه ها به صورت مربع ، مستطیل ، یا دایره می باشد. برای خرید این نوع شیشه ها، ابعاد طول و عرض را به کارشناسان ما اعلام کنید. اگر شکل دایره ای مدنظر دارید قطر دایره را برای ما ارسال فرمایید.

 

شیشه پنجره

شیشه مورد استفاده در پنجره های شیشه ای ، میتواند شیشه خام یا شیشه سکوریت باشد. سکوریت برنزی ۱۰ میل برای شیشه های تکجداره استفاده میشود و درصورتی که میخواهید شیشه های دوجداره برنزی را استفاده نمایید.

شیشه درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک یکی از مهم ترین بخش ورودی مرکز اداری و فروشگاه های بزرگ میباشد. این درب ها دارای انواع اتوبوسی ، تلسکوبی و کشویی استفاده میگردد،  ضخامت شیشه مصرفی در این درب ها ۱۰ میل سکوریت میباشد.

 

Automatic bronze glass door

شیشه دودبند

دودبند یا حریق بند به درب های دولنگه یا تک لنگه گفته میشود که مانع از ورود دود و آتش به طبقات ساختمان میشود. طبق مقررات ساختمان تمام ساختمان های بلندمرتبه از این قانون باید پیروی کنند.  این نوع رنگ برای دودبند ها شیشه ای بسیار مورد استقبال می باشد. شما حتی میتوانید برای زیبا کردن دودبند ساختمان خود از طرح سندبلاست دلخواه برای شیشه های قهوه ای استفاده نمایید.

 

دودبند شیشه ی برنز

شیشه پارتیشن با شیشه برنز

پارتیشن شیشه ای  به سازه شیشه ای که وظیفه جداکردن فضای داخلی اداره جات یا اتاق ها را به عهده دارد. این پارتیشن از شیشه سکوریت با ضخامت ۱۰ میل استفاده میشود. این شیشه در رنگ های برنز ، دودی ، کلیر و سوپر کلیر موجود می باشد.

 

Bronze glass partition

شیشه جان پناه یا نرده شیشه ای

جانپناه یا حفاظ شیشه ای که برای بالکن ها ، راه پله ها و جان پناه روف گاردن ها مورد استفاده قرار می گیرد . در ساخت نرده ها از شیشه برنز سکوریت با ضخامت ۱۰ میل یا شیشه لمینیت سکوریت ۸+۸ سکوریت استفاده میکنند.

 

جانپناه با شیشه برنز

شیشه دور دوشی برنزی

دور دوشی به جداکننده شیشه ای اطراف دوش گفته می شود. ضخامت شیشه حمام با شیشه سکوریت ۱۰ میل درجه یک میباشد. رنگ دور دوشی میتواند در انواع برنز،دودی ،شفاف و برنز مات استفاده گردد.

 

شیشه دور دوشی برنزی

 

شیشه بالکن برنزی

رنگ قهوه ای برای نمای ساختمانی بسیار شیک و مدرن می باشد. به دلیل خاصیت کاهش اشعه مضر ماورا بنقش خورشید میتواند شیشه ای مناسبی برای نگهداری گل و گیاهانی که حساس به ماورا بنفش دربالکن باشد.

اتاقک شیشه ای برنزی

اتاق شیشه ای همانطور که از نام آن پیداست که به اتاقکی گفته میشود که تمام اظلاع آن شیشه می باشد. استراکچر این اتاقک ها فلزی میباشد . شیشه اتاقک نگهبانی میتواند شیشه سکوریت یا لمینیت ساده یا برنز باشد. شیشه قهوه ای اتاقک شیشه یکی از کارهای زیبا درسان جام میباشد که نمونه ی آن را در زیر مشاهده میکنید.

طراحی و تولید آینه های برنزی

شرلی ریگندهال اولین طراح آمریکایی آینه های برنزی میباشد. او از این آینه ها برای  زیبا کردن ستون ها و دیوار ساختمان خود استفاده نمود.  رنگ برنزی در تولید اینه های برنزی رنگ قهوه ای مایل به طلایی را دارا می باشد که حالتی بین رنگ برنجی و فلزی را پیدا میکند. آینه های برنزی در انواع و اشکال مختلفی آنتیک ، باروک ، ونیزی ساخته میشود.

قیمت شیشه برنز

قیمت این شیشه های قهوه ای همانند دیگر متریال های ساختمانی بر اساس ابعاد و اندازه محل اجرای پروژه تعیین می گردد. بر اساس نوع مصرف قیمت آن متفاوت می باشد. همانطور که در بالا ذکر شده است شیشه قهوه ای در انواع متفاوت تولید می شود.
بدیهی است شیشه خام برنز قیمت کمتری دارد. درصورتی که مقاومت شیشه برای شما هدف می باشد ، شیشه سکوریت و شیشه لمینیت مقاومت بالاتر در نتیجه قیمت بالاتری دارد. مورد تاثیرگذار بعدی که بر قیمت این شیشه های قهوه ای، نقشه اجرایی کار و نوع ضخامت می باشد. منظور از نقشه اجرایی این می باشد که دارای چه نوع جاسازی و سوراخکاری های میباشد که قسمت آن بر اساس این جاسازی ها تعیین میگردد. هرچه ضخامت بیشتر باشد ، شیشه وزن بالاتری پیدا میکند که حمل آن نیز قیمت بالاتری دارد. این شیشه نسبت به شیشه های شفاف قیمت بالاتری دارد.

سفارش و خرید شیشه برنز

شرکت درسان جام با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه ی فروش شیشه میرال برنز و اجرای انواع پروژه ها با شیشه برنز فعالیت زیادی داشته است.
برای خرید شیشه برنز شما میتوانید ابعاد و اندازه را برای کارشناسان درسان جام ارسال فرمایید. تا در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور و قیمت آن برای شما ارسال گردد.

درسان جام انتشار :1400/04/22 بروزرسانی : ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ 4841

نظرات
 1. مهدی سلطانی

  شیشه سکوریت رنگ برنز ۱۰ میل

  پاسخ
  • درسان جام

   سلام برای در یافت قیمت با کارشناسان درسان جام تماس بگیرید.
   ۴۴۵۶۰۷۶۴ – ۴۴۵۶۱۱۸۴

   پاسخ

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )