شیشه مغازه

درسان جام تخصصی ترین مرکز اجرای انواع شیشه مغازه و شیشه فوشگاه در ابعاد مختلف با یراق آلات منحصر به فرد میباشد .

شیشه فروشگاه:

شیشه مغازه یا ویترین شیشه ای از مهمترین و پر کاربرد ترین عوامل جذب مشتریان می باشد و به جرات میتوان گفت از مهمترین عوامل فروش و رونق کسب و کار می باشد برای درک بهتر و ملموس این موضوع در این باب مثالی آن را توضیح می دهیم:

سوال: جذابیت بصری کدام فروشگاه شما را جذب می کند؟

طبق آمار گردآوری شده توسط کارشناسان ما 75 درصد افراد جامع ترجیح میدهند محصولات خود را از فروشگاه چپی تهیه نمایند زیرا علاوه بر زیبایی ظاهری ، حس امنیت از خرید و مرغوبیت کالا نیز در آن وجود دارد ، 25 درصد نیز از فروشگاه سمت راستی خرید می کنند میزان کم این افراد به علت خوانا نبودن و عدم وجود شاخصه ی دعوت کنندگی در این مکان می باشد .

برخی افراد علاقمند به استفاده از ویترین به صورت کلاسیک می باشند زیرا علاوه بر جذب مشتری باعث ایجاد حس نوستالژیک در آنان می شود و خاطر خرید و تفریح در مکانی به یاد ماندنی سبب جذابیت ملموس فضا می گردد که درسان جام با استفاده از کارشناسان متخصص در امر طراحی ، تولید و اجرا توانایی انواع پروژه های کلاسیک و مدرن را در کمترین زمان و بالا ترین کیفیت دارا می باشد.

ویترین فروشگاه شما در اصل بستر ارائه ی محصولات می باشد پس برای بهتر و ارزنده دیده شدن نیاز به فضایی مدرن و متناسب با فرهنگ و ضوابط جامع شهری دارید و ما در اینجا ویترین های شیشه ای را پیشنهاد می دهیم که علاوه بر زیبایی ظاهری با چند تکنیک ساده اعم از چیدمان ،ترکیب رنگی فریم مناسب و نورپردازی می تواند به ارائه ی بهتر محصول شما کمک نماید .

درب شیشه ای مغازه

درب های شیشه فروشگاه ها با توجه به نوع کاربری ، سلیقه ی کارفرما و ابعاد فضا به دو دسته ی ذیل تقسیم می شوند :

⦁ درب لولایی شیشه ای فروشگاه :

این درب های باز شو شامل شیشه سکوریت 10 میلیمتر درجه یک کارخانجات آذرجام همراه با آرم استاندارد و یراق آلات استنلس استیل304( ضد زنگ)  می باشد و جهت استفاده در فروشگاه هایی که دارای فضای چرخش 90 درجه ی درب هستند مناسب می باشد .

⦁ درب کشویی دستی یا اتوماتیک:

این درب ها در حالت دستی شامل شیشه ی در جه یک آذرجام همراه با آرم استاندار و یراق آلات استنلس استیل 304( ضدزنگ ) و فریم آلومینیومی ، رنگ کوره ای و استیل می باشد که در نوع اتوماتیک به آن الحاقاتی اعم از زهوار لاستیکی ، موتور و کامپیوتر و چشمی و … اضافه میگردد.
در هر حالت میتوان از این درب ها در فروشگاه هایی که ابعاد فضایی کمتری در اختیار دارند و یا میخواهند دهانه های بزرگ را پوشش دهند استفاده نمود.
درسان جام نماینده برتر کارخانجات آذرجام با سابقه ای بیش از 19 سال در زمینه ی اجرای پروژه های بزرگ شیشه ای مفتخر به اجرای منحصر به فرد ترین نوع شیشه مغازه در ابعاد ، طرح ها و سبک های گوناگون می باشد .

نمونه شیشه مغازه

برای دیدن کانال کارهای اجرا شده درسان جام به لینک فوق وارد شوید .

نصب شیشه فروشگاه

اجرای شیشه ویترین و فروشگاه 24 ساعت بعد از اندازه گیری و قرارداد یکی از مهمترین شاخصه های صنایع شیشه درسان جام میباشد که برای صاحبان مغازه اهمیت بسیار دارد .

یراق آلات شیشه فروشگاه

از نمایشگاه دائمی ما و یراق آلات و فریم ها و دستگیره های ما برای انتخاب بهتر دیدن فرمایید . برای اینکه درب شیشه ای بیشتر رخ خود را نشان دهد از دستگیره های شیک و از جنس استنلس استیل ما انتخاب نمایید .

ابعاد شیشه مغازه

یکی از دغدغه های مشتریان و کارفرمایان محترم پیدا کردن پیمانکار ی است که توانایی تولید ، فروش و اجرای شیشه سکوریت با ابعاد جام ویژه و سوپر جام است .
درسان جام توانایی اجرای شیشه سکوریت با ابعاد 3300*6000 میلیمتر با تجهیزات و رباط های خاص را دارد .

اطلاعات

دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده برچسب ها :

۱۳۹۶-۰۶-۲۶ 8472

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )