تولید و فروش شیشه سکوریت

بهترین شیوه از بازاریابی و ارتباط مستقیم با مشتریان تولید و فروش شیشه سکوریت مستقیم از کارخانه میباشد .

شیشه سکوریت چیست

این سوالیست که خیلی از افرادی که با آن سر و کار نداشته اند در ذهن خود ایجاد میکنند ، ترجمه لغوی ” شیشه سکوریت ” به شیشه ایمنی گفته میشود و در زبان عامیانه و بازاری به شیشه نشکن و یا شیشه میرال نیز شهرت دارند .

استحکام شیشه سکوریت

شیشه های معمولی و یا شیشه خام طی مراحلی ( عملیات حرارتی ) به شیشه سکوریت تبدیل شده و دارای استحکامی به مراتب قوی تر از شیشه معمولی ( حدودا 7 برابر ) دارا میباشند .

برند برتر شیشه سکوریت

درسان جام شیشه های سکوریت خود را با برترین برند ایران ” کارخانجات آذرجام نشکن ” اجرا و نصب مینماید ، شیشه هایمورد نظر دارای آرم استاندارد ایران و از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار میباشد .

شیشه های سکوریت درسان جام

تولید شیشه سکوریت

شیشه های آماده شده جهت سکوریت کردن در میز ورودی کوره قرار گرفته و توسط رولرهای لاستیکی به داخل کوره منتقل شده و بر روی رولر های سرامیکی به عقب و جلو در فضای کوره حرکت کرده تا شیشه مورد نظر به دمای مرز خمیری برسد ، دمای کوره های تولید شیشه سکوریت 640 تا 740 درجه سانتیگراد میباشد .

شیشه هایی که به دمای مورد نطر رسیده باشد توسط کشنده های الکترو مکانیکی که با انواع ابزار دقیق حرکت کنترل و به سمت قسمت خنک کننده میروند ، در قسمت خنک کننده هوای فشرده ای که توسط سانترفیوژر ها بر روی بالا و پایین شیشه دمیده شده تا به سرعت شیشه خنک شود ، این عمل سبب سختی قسمتهای خارجی شیشه ها گشته و شیشه سکوریت تولید میشود .

لازم به ذکر است فشار هوایی که توسط دمنده ها در قسمت خنک کننده دمیده میشود نسبت به ضخامت شیشه ها قابل تغییر بوده و هر چقدر ضخامت شیشه بالاتر برود فشار هوای خروجی کمتر میباشد و در شیشه های نازکتر این قضیه برعکس میباشد . پس باید این را دانست که تولید                                                            شیشه های سکوریت 4 میلیمتر به مراتب دشوارتر از تولید شیشه های سکوریت 10 میلیمتر بوده و نیباز به تکنولوژی به روز تر دارد .

شیشه ها بعد از خنک شدن به قسمت میز خروجی انتقال پیدا کرده و آماده ورود به انبار محصول جهت بارگیری میباشند.

 << درسان جام بزرگترین واحد تولید و فروش شیشه سکوریت در ایران >> 

 

از کانال درسان جام برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر دیدن فرمایید

مراحل تولید شیشه سکوریت

انبار شیشه خام

کارخانجات شیشه سکوریت دارای انبار شیشه های خام میباشند و هر چه شیشه های موجود متنوع و جابجایی آن مکانیزه تر باشد تولید و فروش شیشه سکوریت آن مورد قبول تر میباشد .

برش شیشه

شیشه های خام توسط خرک های مربوطه اختصاصی به کنار خط برش انتقال پیدا کرده و توسط میز لودینگ برداشته میشود و به سمت میز برش سی ان سی توسط تسمه نقاله انتقال پیدا میکنند ، ابعاد مورد نظر جورچین شده که به کامپیوتر داده شده توسط دستگاه برش بوسیله الماس مخصوص برش میخورند و به میز جداکننده انتقال پیدا کرده و جدا میشوند . چسب مربوطه هر جام شیشه روی آن توسط اپراتور چسبانده میشود .

پرداخت و دیاموند لبه شیشه

شیشه های قواره شده توسط خرک جهت پرداخت کاری به سمت دستگاه های دیاموند افقی و عمودی  منتقل میشوند دستگاههای مربوطه دارای چندین سنگ دیاموند و الماسه و پولییش زبر تا نرم میباشند، محصول نهایی کاملا از لبه صیغلی برخوردار است.

جاسازی و سوراخ کاری روی شیشه

شیشه ها توسط نقشه خوان علامت گذاری شده و بعد از آن توسط دستگاههای مخصوص سوراخکاری و جاسازی و واتر جت جاساز درآورده میشوند.

شستشو شیشه

شیشه ها برای آماده شدن جهت سکوریت کردن و یا چاپ داخل دستگاه های عمودی و افقی با چندین فرچه شده تا سیلیس و کثیفی روی آن بطور کامل برداشته شود

کوره شیشه سکوریت

شیشه ها آماده سکوریت کردن هستند که توسط اصلی ترین بخش فرایند تولید ، کوره افقی شیشه سکوریت تولید میشوند.

درسان جام مجری شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه های سکوریت همان شیشه های ایمن شده هستند که در صورت شکسته شدن به ذرات ریز تبدیل شده و کاملا ایمن بوده و هیچگونه جراحاتی در بدن ایجاد نمیکنند.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد تولید و فروش شیشه سکوریت و درب اتوماتیک با کارشناسان این واحد تماس بگیرید.

 

چرا درسان جام را برای اجرای شیشه سکوریت انتخاب کنید؟

درسان جام با بیش از ۲۰ سال سابقه مفید در اجرا انواع پروژه های شیشه سکوریت و نماینده رسمی و برتر کارخانجات آذرجام می باشد. این شرکت آماده آرائه مشاوره رایگان و اجرای پروژه های شما می باشد.

نحوه ثبت سفارش شیشه سکوریت چگونه است؟

شما می توانید با شماره های شرکت درسان جام (۴۴۵۶۰۹۲۵ - ۴۴۵۶۰۷۶۴ - ۴۴۵۶۱۱۸۴) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را تا انتهای اجرای پروژه شما را همراهی کنند.

بزرگترین ابعاد شیشه سکوریت در ایران چه ابعادی می باشد؟

با اینکه در کشور ایران هیچ محدودیتی در تولید شیشه خام نداریم ولی تولید شیشه های سکوریت با محدودیت های خاصی مواجه هستیم. هم اکنون کارخانه آذرجام با داشتن بزرگترین کوره تولید شیشه سکوریت در ایران به ابعاد ۶۰۰*۳۰۰ سانت، توانسته اکثر نیازهای مشتریان عزیز را برآورده نماید. برای اطلاع از قیمت تمامی اندازه ها وارد سایت شوید.

با کیفیت ترین شیشه سکوریت موجود در ایران چه می باشد؟

تولید شیشه های سکوریت در ایران بر پایه چند نوع شیشه خام می باشد، به ترتیب کیفیت میتوانیم بگوییم: شیشه فلوت، کلییر، سوپر کلییر و کریستال که تمامی این شیشه ها از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

2017-08-14 9262

نظرات

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد